Svíčky Apisky zlaté silné 4 ks

Svíčky Apisky zlaté silné 4 ks
340 Kč –11 %

O produktu

značka: Apis Candela

sada 4 ks zlatých silných svíček

Barva: zlatá
Délka hoření: 3-4 hodin / 1 ks
Výška: 20 cm
Tloušťka: 2 cm

Apisky jsou řemeslně vyráběné svíce metodou namáčení knotu. Zlatý vosk je ten nejčistší, kterým si včely víčkují plástve. Vosk obsahuje mikročástice medu, pylu a propolisu. Díky těmto organickým ingrediencím jsou Apisky foremné, dají se "nalepit" na jakýkoliv povrch a nádherně voní. Štíhlé apisky jsou navržené tak, aby po nich nic nezůstalo.Silné pak občas nechávají po svém těle stékat vosk, který mění struktury a vytváří nádherné obrazy. Apisky hoří silným zlatým plamenem a tajuplně praskají. Nepotřebujete na ně speciální svícen, stačí doma najít např. drůzičku Vašeho oblíbeného kamene a svíčku nalepit na ni. Energie kamenů umí krásně podpořit hoření.

 
10
 
340 Kč –11 % 300 Kč
Skladem (1 ks)

O značce

Apis Candela je mladá značka, která vznikla v podhůří Orlických hor. Věnuje se poctivé řemeslné výrobě svící ze včelího vosku. Ten čistí přirozenou pomalou sedimentací, která vzniká zahříváním. Tímto vosk zachovává nejvyšší možnou organickou kvalitu se všemi přírodními aromaty, jakými jsou propolis, pyl i zbytky medu. Vosk pochází od včelích společenstev žijících v Broumovském výběžku, tedy z velmi zdravého kraje. Výrobu provází vůně hořících pryskyřic, santalového dřeva a často i iniciační zvuk tibetské mísy.

 

Zdravé hoření svíček:

Mezi včelaři a lidmi, co žijí v souladu s přírodou se říká, že hoření 100% čistého vosku od včeliček pomáhá lidem usnout, zklidňuje mysl a čistí vzduch. Stimuluje tu část mozku, která umí posílit naši intuici. Hoření takových svíček je jednou z mnoha forem apiterapie. Z vědeckého hlediska se při hoření svíček ze včelího vosku do ovzduší uvolňují záporné ionty, které na sebe ve vzduchu v místnosti umí navázat ionty s kladným nábojem, jakými jsou například mikročástice prachu, plísně nebo různé alergeny. Spojením těchto dvou iontů padá tato nově vzniklá částice tíhou na zem, a tam je snadné ji odstranit. Nezapomínejte při pálení svíček občas provětrat místnost. S klidným srdcem můžete takové svíce doporučit i přátelům alergikům či lidem s respiračními problémy.

 

Jméno značky: Apis Candela
Kategorie: Apis Candela

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
ENGLISH