Náušnice Plevy

O produktu

design: Hanuš Lamr

materiál: stříbro, pozlacené stříbro

ryzost: Ag 925/1000

2, 3 g

O kolekci

V kolekci Cereal představuje Hanuš Lamr krásu zlatého obilného klasu, zdánlivě prostého a všedního motivu. Obilné lány patří do naší krajiny od nepaměti a bez nich by nebylo mouky ani chleba. Obiloviny jako člověkem zušlechtěné traviny jsou dodnes jedním ze základních pilířů naší obživy.

"Obilné lány šumí, každý klas se chvěje ve větru. Sluncem jak zlatem zalité, čekající na žeň. Dozrávají. Jako znavení poutníci docházejí svému údělu..."

 

 

from 3 500 Kč
Choose variant
Varianta: Pozlacené Stříbro
Na dotaz
4 000 Kč
Varianta: Stříbrné
Skladem (1 pcs)
3 500 Kč

O autorovi

Značka Hanuš Lamr Jewellery je jednoduše příroda. Šípky, hrachory, roháči.. Skloubení přírody a čistých, moderních tvarů dává vzniknout křehkým a skvěle nositelným šperkům, které ve spojení s lidským tělem ožívají. V roce 2011 byl osloven Ministerstvem zahraničních věcí aby vytvořil speciální brož pro Madeleine Albright. Za svoji tvorbu byl Hanuš Lamr dvakrát nominován na cenu Czech Grand Design.

Hanuš Lamr vystudoval střední a vysokou školu se zaměřením na šperk a sochařství. V roce 2002 diplomoval na VŠUP v Praze v atelieru V.K. Nováka. Jako stážista navštívil Izrael a Německo. Jeho práce je inspirována přírodou, světem rostlin a představuje výjimečný a fantastický mikrosvět, který své pozorovatele snadno odnese mezi dobrodružství přírodopisců a cestujících badatelů. Je zastoupen v mnoha sbírkách soukromých sběratelů.

Brand name: Hanuš Lamr
Category: Dárky pro ženy

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:
Back shopping
ENGLISH