Prsten Usus C silver

O prouduktu

design: Mária Kobelová

materiál: stříbro Ag 925/1000

 

Vlna, čerstvě odhrnutá vrstva hladkého kovu. Nekonečně dokola tekoucí kapka. 

Prsten C z kolekce USUS je ručně vymodelován a následně vyroben ze stříbra technologií lití do formy. Poté je prsten vyleštěn do vysokého lesku a může být povrchově upraven zlacením či růžovým zlacením. 

O kolekci

Kolekce USUS je inspirovaná křivkami modelářských špachtlí. Šperky v některých případech přímo nesou tvarosloví špachtlí nebo jsou tvary inspirovány.
Jednotlivé tvarově krásné a příjemné prvky jsou symbolem tvořivosti, na kterou nemůžeme zapomenout. Strojově vyspělý svět vytlačuje tvořivost, která je pro nás z psychologického pohledu velice důležitá. Hledáme vše nepoznané a zapomínáme, že vše cenné máme ve vlastních rukou.

4 300 Kč
Skladem (1 pcs)

O autorce

Tvorba designérky a šperkařky Márie Kobelové je ovlivněna životními situacemi, které ji formovaly po kreativní stránce. Křivka – tvar – přitažlivost – moment – rovnováha. Hledá a objevuje jednotu pro vizuální a estetické sdělení. Její šperky přesahují do volného konceptuálního umění.

Autorka vystudovala Ateliér kovu a šperku na FDULS v Plzni pod vedením prof. V.K.Nováka a doc. M.A. Petra Vogla a ateliér keramiky pod vedením doc. MgA. Gabriela Vacha.Zvítězila v soutěži pro Czech National Culinary Team s originální porcelánovou sadou nádobí, za vibrační šperky Epi byla nominována v mezinárodní soutěži Talente v Mnichově. Své práce vystavovala na Slovensku, v Polsku, v Itálii, v Portugalsku i v Německu.

 

Brand name: Maria Kobelová
Category: Dárky pro ženy

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:
ENGLISH