Náhrdelník Moon Eclipse

O produktu

design: Kristýna Malovaná

materiál: stříbro Ag 925/1000, ruthenium, bavlna

MOON ECLIPSE...svit zatmění měsíce na krku. Posouváním trubičky můžete docílit více podob náhrdelníku. Můžete si upravit dle zvoleného oděvu a nálady jemným potažením trubičky. 

O kolekci

Kolekce minimalistických náhrdelníků PLANETY představuje několik planet. Každá je něčím specifická, stejně jako náhrdelník a nositelka. Posouváním trubičky můžete docílit více podob náhrdelníku podle zvoleného oděvu a nálady jemným potažením trubičky. Náhrdelník, který  je univerzální - na denní nošení, či k večerním šatům s výstřihem.
4 100 Kč
Skladem (2 ks)

O autorce

Kristýna Malovaná je absolventkou UMPRUM v ateliéru design výrobků, pod vedením studia Olgoj Chorchoj. Získala praxi na několika zahraničních i tuzemských stážích, např. ročním pobytu v Miláně, dále v Berlíně a ve Francii. Za svoji práci obdržela několik ocenění a byla několikrát nominována v rámci Designbloku a cen Czech Grand Design v kategorii Designér šperku roku. Vystavovala na několika mezinárodních veletrzích a výstavách. Šperk je pro jakási osobní forma projevu, proto je každý její šperk vyroben v limitované edici s typickou vášní pro práci s různými materiály.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
ENGLISH