Ondine Twist set Karafa s dvěma sklenkami

O produktu

design: Jiří Novotný

značka: TABLO

materiál: bezolovnatý křišťál

objem karafy: 850 ml

výška karafy: 230 mm

objem sklenky: 250 ml

Celý set (karafa a dvě sklenky) vznikl pod rukama zručných sklářů, kteří pokračují v řemesle foukaného českého křišťálu.
Set ONDINE není jen elegantní, ale i prakticky skladebný. Obě sklenky jsou štosovatelné do sebe a do hrdla karafy.
Na výběr máte ze dvou velikostí ve variantách Pure a Twist. Oproti Pure (čiré), Twist využívá optického kouzla staré techniky „žebrování“. Zvenčí jsou stěny dokonale hladké, ale uvnitř se odehrává hra spirál. Ty zmizí jakmile karafu a sklenky naplníte vodou.

/

design: Jiří Novotný

material: lead-free crystal

carafe volume: 850 ml

carafe height: 230 mm

glass volume: 250 ml

The entire set (carafe and two glasses) was created under the hands of skilled glassblowers who continue with the craft of Bohemian crystal. The ONDINE set is not only elegant but also practical. Both glasses are stackable into each other and into the neck of the carafe. You can choose from two sizes of sets in the Pure and Twist variants. Compared to the clear transparent Pure, the Twist uses optical charm of old “ribbing” technology. From the outside the walls are perfectly smooth, but on the inside, a game of coils is played. They will disappear once you fill the carafe and glasses with water.

 
ondine-twist-mala
 
2 100 Kč
Na dotaz
TABLO je nakladatelství věcí, které založili designéři Iva Tattermuschová a Jiří Novtný v Praze v r. 2014. Návrhy vycházejí z dědictví tradičních českých manufaktur, ale se současným tvarem. Značka se vyznačuje autentickým a užitečným designem, v kterém se najde i prostor pro imaginaci a emoce. Jejich kousky si brzy zamilujete.
Jméno značky: Tablo
Kategorie: SKLO
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
ENGLISH