Náhrdelník Join stříbrný

O prouduktu

design: Mária Kobelová

materiál: stříbro Ag 925/1000

váha: 7,96g

délka řetízku: 40 - 50 cm

přívěšek: 2 x1 cm

materiál: pozlacené stříbro Ag 925/1000

Teplo obětí a slinutí. Spojení všech rozkoší, které život přináší.

Náhrdelník Join z kolekce AARU je ručně modelovaný a dále odlévaný z pozlaceného stříbra. Následně je opracován technologií pískování pro unikátní matný a třpytivý efekt.

Na pískované šperky je aplikován nano prostředek, který zmírňuje opotřebení šperků. I to ale lze vnímat jako postupnou evoluci daného kusu.

O kolekci

V kolekci AARU se zhmotňují hodnoty, které toužíme najít v ráji – klid, hojnost, svoboda a rozkoš. Hledání vlastního ráje je nechat věci volně plynout, objevovat a svobodně se rozvíjet. Každý si tak může najít svoje vlastní místo, vlastní vyjádření, vlastní pohodlnost a rozkoš – vlastní AARU.

AARU je ráj, o který nemusíme bojovat.

3 900 Kč
Skladem (1 ks)

O autorce

Tvorba designérky a šperkařky Márie Kobelové je ovlivněna životními situacemi, které ji formovaly po kreativní stránce. Křivka – tvar – přitažlivost – moment – rovnováha. Hledá a objevuje jednotu pro vizuální a estetické sdělení. Její šperky přesahují do volného konceptuálního umění.

Autorka vystudovala Ateliér kovu a šperku na FDULS v Plzni pod vedením prof. V.K.Nováka a doc. M.A. Petra Vogla a ateliér keramiky pod vedením doc. MgA. Gabriela Vacha.Zvítězila v soutěži pro Czech National Culinary Team s originální porcelánovou sadou nádobí, za vibrační šperky Epi byla nominována v mezinárodní soutěži Talente v Mnichově. Své práce vystavovala na Slovensku, v Polsku, v Itálii, v Portugalsku i v Německu.

 

Jméno značky: Maria Kobelová
Kategorie: stříbrné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
ENGLISH