Velká svíce Apis Candela

Velká svíce Apis Candela
1 190 Kč –16 %

O produktu

značka: Apis Candela

Masivní svíce ZLATÁ 
 
Tato svíce je vyrobená z organického včelího vosku a kvalitních olejů. Symbolizuje začátek, světlo, čistotu, sdílení i otevření se.
Krásně se hodí na sváteční stůl. Při hoření doslova "taje štěstím", po jejím těle plné struktur a přírodních motivů, které jsou v neustálé metamorfóze, stéká vosk a vy jste svědky krásné proměny. Svíci je vhodné umístit na talířek či svícen. Hrajte si s voskem, který při hoření vyhřezne a žmoulejte si ho mezi prsty, je to jednoduchá forma apiterapie. Můžete si vytvořit svůj vlastní amulet ze zbytkového vosku.
 
Váha svíce 400-450g 
Délka svíce 35-40 cm
Průměr svíce: 5 cm

 

 
1 190 Kč –16 % 990 Kč
Skladem (3 ks)

O značce

Apis Candela je mladá značka, která vznikla v podhůří Orlických hor. Věnuje se poctivé řemeslné výrobě svící ze včelího vosku. Ten čistí přirozenou pomalou sedimentací, která vzniká zahříváním. Tímto vosk zachovává nejvyšší možnou organickou kvalitu se všemi přírodními aromaty, jakými jsou propolis, pyl i zbytky medu. Vosk pochází od včelích společenstev žijících v Broumovském výběžku, tedy z velmi zdravého kraje. Výrobu provází vůně hořících pryskyřic, santalového dřeva a často i iniciační zvuk tibetské mísy.

 

Zdravé hoření svíček:

Mezi včelaři a lidmi, co žijí v souladu s přírodou se říká, že hoření 100% čistého vosku od včeliček pomáhá lidem usnout, zklidňuje mysl a čistí vzduch. Stimuluje tu část mozku, která umí posílit naši intuici. Hoření takových svíček je jednou z mnoha forem apiterapie. Z vědeckého hlediska se při hoření svíček ze včelího vosku do ovzduší uvolňují záporné ionty, které na sebe ve vzduchu v místnosti umí navázat ionty s kladným nábojem, jakými jsou například mikročástice prachu, plísně nebo různé alergeny. Spojením těchto dvou iontů padá tato nově vzniklá částice tíhou na zem, a tam je snadné ji odstranit. Nezapomínejte při pálení svíček občas provětrat místnost. S klidným srdcem můžete takové svíce doporučit i přátelům alergikům či lidem s respiračními problémy.

 

Jméno značky: Apis Candela
Kategorie: svícny a svíčky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
ENGLISH