Svíčky Apisky Dragon Myrrha tenké 5 ks

Svíčky Apisky Dragon Myrrha tenké 5 ks
370 Kč –13 %

O produktu

značka: Apis Candela

sada 7 ks štíhlých svíček s ovocnými vykuřovadly
Výška: 27 - 30 cm
Průměr: 1 cm
Doba hoření: 3 - 4 hodiny / 1 ks

Velikonoční svíčky "Dragon Myrrha" z organického včelího vosku od Apis Candela se krásně hodá na váš Velikonoční stůl. Jsou řemeslně vyráběné metodou máčení knotu. Nalepí se na jakýkoliv povrch pomocí nahřátí spodní části. Takže speciální svícen není potřeba. Jsou obalované ve směsi červeného ovoce, dračí krvi a posypané myrrhou. Voní svěže a zemitě s ovocnými tóny, vnesou do Vašeho prostoru jarní energii a nové začátky. Svíce jsou rituální a ocení Vaši přítomnost i krátké usebrání nebo zamyšlení nad přítomným okamžikem.
370 Kč –13 % 320 Kč 264,46 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

O značce

Apis Candela je mladá značka, která vznikla v podhůří Orlických hor. Věnuje se poctivé řemeslné výrobě svící ze včelího vosku. Ten čistí přirozenou pomalou sedimentací, která vzniká zahříváním. Tímto vosk zachovává nejvyšší možnou organickou kvalitu se všemi přírodními aromaty, jakými jsou propolis, pyl i zbytky medu. Vosk pochází od včelích společenstev žijících v Broumovském výběžku, tedy z velmi zdravého kraje. Výrobu provází vůně hořících pryskyřic, santalového dřeva a často i iniciační zvuk tibetské mísy.

 

Zdravé hoření svíček:

Mezi včelaři a lidmi, co žijí v souladu s přírodou se říká, že hoření 100% čistého vosku od včeliček pomáhá lidem usnout, zklidňuje mysl a čistí vzduch. Stimuluje tu část mozku, která umí posílit naši intuici. Hoření takových svíček je jednou z mnoha forem apiterapie. Z vědeckého hlediska se při hoření svíček ze včelího vosku do ovzduší uvolňují záporné ionty, které na sebe ve vzduchu v místnosti umí navázat ionty s kladným nábojem, jakými jsou například mikročástice prachu, plísně nebo různé alergeny. Spojením těchto dvou iontů padá tato nově vzniklá částice tíhou na zem, a tam je snadné ji odstranit. Nezapomínejte při pálení svíček občas provětrat místnost. S klidným srdcem můžete takové svíce doporučit i přátelům alergikům či lidem s respiračními problémy.

 

Jméno značky: Apis Candela
Kategorie: Apis Candela

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
ENGLISH