Hrnek Srdce

O produktu

design: Markéta Kalivodová, Lucie Vostalová a Lenka Záhorková / Nalejto

objem: 190 ml

 

Hrnek se srdíčkem uvnitř. Tím rozhodně překvapíte vaše milé, až jim v něm naservírujte kávu a oni objeví, co se skrývá pod hladinou.

Už si nemusíte lámat hlavu se skvělým dárkem! Hrnek se srdíčkem je ideální dárek pro jakoukoliv příležitost, domů pro rodinu, kamarády, kolegy a je jako dělaný pro novomanžele nebo na Valentýna. Originální, milý, ale v designu a bez kýče.

Hrnek je vhodný do myčky.

 
600 Kč
Skladem (1 ks)

O značce

Značka NALEJTO je studio trojice designérek: Markéty Kalivodové, Lucie Vostalové a Lenky Záhorkové. Od r. 2015 spolčně navrhují a vyrábějí převážně užité produkty z porcelánu a keramiky. Spojuje je láska k tradičnímu řemeslu, které propojují s novými přístupy. V jejich portfoliu najdete vázy, mísy, čajové sety, hrnky, doplňky do interiéru, ale i volné objekty nebo svítidla. V tvorbě hledají správnou bilanci mezi estetikou a funkčností, ale nebojí se ani experimentovat, kombinovat materiály a využívat nové technologie. Jedno ze společných témat, kterému se často na pozadí své práce věnují, je tradice vs. progresivní současnost.

Jméno značky: Nalejto
Kategorie: Dárky pro ženy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
ENGLISH