Otevírací doba: úterý - neděle: 11:00 -19:00

Ear Cuff Vibe pozlacený

O produktu

design: Eva Růžičková

materiál: stříbro Ag 925/1000

Ear cuff lze krásně kombinovat s náušnicemi Vibe.

 
KOLEKCE VIBE
 
Vlna dobré energie vás obejme, tak jako šperky z kolekce Vibe. V zimních měsících nám vždy trochu chybí slunce, moře a teplo. Tvarosloví kolekce vychází z mořské vlny, mocné a všeobjímající. Vybírat můžete z prstenů, ear cuffu a náušnic. Kolekce se stále rozrůstá o další vlny a vlnky.
 
4 500 Kč 3 719,01 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

O autorce

Eva Růžičková je absolventkou ateliéru K.O.V na pražské UMPRUM pod vedením Evy Eisler. Během studia absolvovala stáž na Burg Giebichenstein University of Art and Design v německém Halle v ateliéru Schmuck Daniela Krugra. V roce 2016 byla její práce vybrána na prestižní přehlídku TALENTE v Mnichově. Vystavovala také v Miláně, New Yorku, Berlíně či Londýně.

Ve své tvorbě se zabývá řemeslem a technologiemi a její inspirací jsou také různé netradiční materiály, jako je dřevo, korek, břidlice, perleť a mnoho dalších. Důraz klade také na precizní zpracování a detail. Šperk považuje za osobní až intimní výpověď, něco tělu velice blízkého. Ve své práci reflektuje principy, jako vznik, růst, rovnováha, tělesnost a cit. 

Jméno značky: Eva Růžičková
Kategorie: DESIGNÉŘI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
ENGLISH