Náušnice Cube 01 mini

O produktu

design: Karla Olšáková

materiál: stříbro Ag 925/1000, nerezová ocel

rozměry: 1.5 x 1.5 cm

 

Náušnice Cube mini jsou nejmenší variantou náušnic z této kolekce. Jsou vyrobené ze stříbra a ručně leštěné do vysokého lesku. Tvarově vynikne čistá linie a elegantní tvar náušnic. Jsou skvělou volbou k jakémukoli outfitu od každodenních po slavností.

V kolekci Cube Karla&Rudy zkoumají a rozvíjejí možnosti krychle, její struktury i způsoby rozkladu. Minimalistické hříčky dále zásadním způsobem obohacují v některých variantách o kinetický prvek, díky němuž získávají kompozice na variabilitě. 

 

2 600 Kč
Skladem (1 ks)

O autorce

Karla Olšáková se ve své tvorbě soustředí na architektonické pojetí svých šperků. Vyjadřuje se pomocí geometrického jazyka kombinovaného s kinetickými prvky a architektonickými principy. Čistá, diskrétní a rafinovaná, to je charakteristika její tvorby. Jádrem je zkoumání intimní poezie šperků. Tvoří i z netradičních materiálů, jako je dřevo, dýha, guma, beton nebo břidlice.

Absolvovala v ateliéru K.O.V. na pražské UMPRUM pod vedením Evy Eisler, poté založila svou značku šperků, se kterou byla oceněna řadou cen. Její kolekce jsou nyní součástí stálých sbírek ve Vídni, Hamburku, New York, Bratislavě nebo v Uměleckoprůmyslovém muzeu v Praze.

Jméno značky: Karla Olšáková
Kategorie: DESIGNÉŘI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
ENGLISH