Otevírací doba: úterý - neděle: 11:00 -19:00

Set sklenic DUNES Tall - Red Sand

O produktu

design: Klára Janypková & Tomáš Kučera

rozměry: Ø 7 x 14 cm

materiál: ručně foukané křišťálové sklo do formy

Skleněná kolekce Dunes je inspirována písečnými dunami, ty se promítají na vnitřní straně skleněných objektů, zatímco jejich vnější forma má přesný tvar. Při naplnění objemu sklenic tekutinou duny zcela zmizí a zůstane viditelná pouze jejich vnější silueta.
Všechny tvary – vysoká sklenice, nízká sklenice, karafa i obě vázy jsou k dostání v čiré (clear), kouřové (storm grey) a růžové (red sand) variantě. 
2 880 Kč 2 380,17 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

O značce

Monotropa je pražské designérské studio a značka, která čerpá inspiraci z místní vizuální palety, vytváří oázy pohody a propaguje pomalý a vědomý životní styl. Klade důraz na přírodní nebo znovu použité materiály, kvalitní řemeslné zpracování a jednoduché výrazné formy. 

Název byl inspirován bílou nefotosyntetickou divokou květinou Monotropa Uniflora, známou také jako rostlina duchů, která získává energii ze zelených fotosyntetických rostlin za pomoci některých hub, žijících v symbióze se stromy.

Monotropa Uniflora představuje paralelu k tvorbě designu, protože se autoři čerpají inspiraci z nekonečného zdroje obrazů kolem nás. Semínko nápadu často pochází odjinud, vědomě či nevědomě.

 

Jméno značky: Monotropa
Kategorie: Monotropa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
ENGLISH