Od 1. 5. máme novou otevírací dobu: úterý - neděle: 11:00 - 19:00

Náramek Klid pozlacený

O prouduktu

design: Mária Kobelová

materiál: pozlacené pískované stříbro Ag 925/1000

tloušťka náramku: 6 mm

váha: 10,52 g

Jako by tu ani nebyl – a přece je. To přesně je klid. Lehkost a hladkost objímají a hladí kůži nositele.

Náramek Klid z kolekce AARU je ručně modelovaný a dále odlévaný ze stříbra. Následně je jeho povrch opracován technologií pískování pro unikátní matný a třpytivý efekt, vnitřní strana je vyleštěna do vysokého lesku. Na pískované šperky je aplikován nano prostředek, který zmírňuje opotřebení šperků. I to ale lze vnímat jako postupnou evoluci daného kusu.

O kolekci

V kolekci AARU se zhmotňují hodnoty, které toužíme najít v ráji – klid, hojnost, svoboda a rozkoš. Hledání vlastního ráje je nechat věci volně plynout, objevovat a svobodně se rozvíjet. Každý si tak může najít svoje vlastní místo, vlastní vyjádření, vlastní pohodlnost a rozkoš – vlastní AARU.

AARU je ráj, o který nemusíme bojovat.

5 100 Kč 4 214,88 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

O autorce

Tvorba designérky a šperkařky Márie Kobelové je ovlivněna životními situacemi, které ji formovaly po kreativní stránce. Křivka – tvar – přitažlivost – moment – rovnováha. Hledá a objevuje jednotu pro vizuální a estetické sdělení. Její šperky přesahují do volného konceptuálního umění.

Autorka vystudovala Ateliér kovu a šperku na FDULS v Plzni pod vedením prof. V.K.Nováka a doc. M.A. Petra Vogla a ateliér keramiky pod vedením doc. MgA. Gabriela Vacha.Zvítězila v soutěži pro Czech National Culinary Team s originální porcelánovou sadou nádobí, za vibrační šperky Epi byla nominována v mezinárodní soutěži Talente v Mnichově. Své práce vystavovala na Slovensku, v Polsku, v Itálii, v Portugalsku i v Německu.

 

Jméno značky: Maria Kobelová
Kategorie: pozlacené stříbro

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
ENGLISH