Miska Srdce

design: Lukáš Urbanec

značka: TABLO

materiál: porcelán

objem: 400 ml 

průměr: 150 mm

Semkněte dlaně jako byste z nich chtěli udělat misku na vodu. Vznikne Vám srdce. Stejně jako na hladině, která tenhle symbol odhalí, když misku SRDCE naplníte. A protože tvarově miska zapadá do dlaní, tak se nejen příjemně drží, ale také má symbolický význam — můžete někomu dát své srdce. Obdarovaná, nebo obdarovaný si pak může dlaně zahřívat teplým čajem, nebo polévkou. Miska se hodí i na studené, nebo jen jako dekorace, například na vonné směsi.

/

design: Lukáš Urbanec

material: porcelain
volume: 400 ml
diameter: 150 mm

Clasp your hands, as if you wanted to make a water bowl. It gives you a heart. Just like on the surface, which reveals that symbol when you fill the HEART bowl. And because the shape of the bowl fits into the palms, it’s not only comfortable to hold, but also has a symbolic meaning – you can give your heart. The donee can then warm her or his hands by hot tea or soup. The bowl is also suitable for cold substances, or just as decoration, such as fragrances.

690 Kč 570,25 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

TABLO je nakladatelství věcí, které založili designéři Iva Tattermuschová a Jiří Novtný v Praze v r. 2014. Návrhy vycházejí z dědictví tradičních českých manufaktur, ale se současným tvarem. Značka se vyznačuje autentickým a užitečným designem, v kterém se najde i prostor pro imaginaci a emoce. Jejich kousky si brzy zamilujete.

Jméno značky: Tablo
Kategorie: DESIGNÉŘI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
ENGLISH