Sleva 23% na značku Qubus od 18.6. do 23.6.2024!

Hrnek Loves me Hvězda

O produktu

design: Gabriel Vach

značka: TABLO

materiál: porcelán

objem: 250 ml

Hrnky s překvapením v podobě ornamentálního dekoru tam, kde byste ho nečekali – zespoda. Do té doby než učiníte tento objev, jsou před Vámi velmi praktické hrnky v čistém designu. Ideální objem se může hodit na čaj, nebo velkou kávu, skvěle se drží a dobře vypadají. Netrvá dlouho a stanou se z nich nejpoužívanější hrnky u Vás doma. LOVES ME je hra – můžete odhalit až šest různých obrazců. Proti světlu je to jako dívat se jednou do kaleidoskopu, jindy do okna katedrály. Zprávy máme také o tom, že pomocí hrnků lze vykouzlit nádherné sušenky, nebo vánoční pečivo. Díky reliéfnímu dnu nezřídka slouží jako razítko.

/

design: Gabriel Vach

material: porcelain

LOVES ME is not just a mug, it is a game and it can also be your little oracle. You can read from six different ornaments that are hidden underneath. Against the light, it’s like looking into a kaleidoscope or a cathedral window. Other times something is revealed from tea lace or coffee grounds, which are formed inside. The mugs can conjure up wonderful biscuits and Christmas cakes. Thanks to the embossed bottom they are often used as a rubber stamp. Soon enough, the LOVES ME will become the most widely used cups in your home.

 
ABOUT THE PRODUCT
 
630 Kč 520,66 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
TABLO je nakladatelství věcí, které založili designéři Iva Tattermuschová a Jiří Novtný v Praze v r. 2014. Návrhy vycházejí z dědictví tradičních českých manufaktur, ale se současným tvarem. Značka se vyznačuje autentickým a užitečným designem, v kterém se najde i prostor pro imaginaci a emoce. Jejich kousky si brzy zamilujete.
Jméno značky: Tablo
Kategorie: hrnky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
ENGLISH