Otevírací doba: úterý - neděle: 11:00 -19:00

Náušnice Euphoria Quirt stříbrné

O prouduktu

design: Mária Kobelová

materiál: stříbro Ag 925/1000

Tvar inspirovaný křehkými křivkami, odkazujícími na rozlévající se a všeobklopující pocity momentu sexuální euforie.

Náušnice Quirt z kolekce Euphoria jsou vyrobeny ze stříbra technologií lití do formy a následně jsou precizně opracovány do sametového matu.

O kolekci

V kolekci Euphoria se designérka a šperkařka Maria Kobelova zabývá euforií, poukazuje na její jednotlivé typy a zdůrazňuje jejich vzácnost. Euforie je součástí každého z nás a má mnoho podob. Dosažení bodu štěstí! Štěstí a pocit duševního uspokojení, pocit rovnováhy i silného a prudkého uvolnění.

Co je euforie? Jaký má význam v našem životě? Co je její součástí a poutem, které nás k ní přitahuje? Autorka prostřednictvím kolekce představuje čtyři pohledy na štěstí, které zároveň vyjadřuje a zaznamenává v křivkách, objemu, tvarové harmonii a prostřednictvím použitých kamenů. Cílem její tvorby bylo zachytit a vyjádřit pocit euforie a pokusit se přiblížit k tomuto citovému rozpoložení – kouzlu.

Tvarové řešení prstenů, náhrdelníků, náramků či náušnic ze stříbra, doplněných kameny, je v kolekci definováno čtyřmi typy euforie.

4 900 Kč 4 049,59 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

O autorce

Tvorba designérky a šperkařky Márie Kobelové je ovlivněna životními situacemi, které ji formovaly po kreativní stránce. Křivka – tvar – přitažlivost – moment – rovnováha. Hledá a objevuje jednotu pro vizuální a estetické sdělení. Její šperky přesahují do volného konceptuálního umění.

Autorka vystudovala Ateliér kovu a šperku na FDULS v Plzni pod vedením prof. V.K.Nováka a doc. M.A. Petra Vogla a ateliér keramiky pod vedením doc. MgA. Gabriela Vacha.Zvítězila v soutěži pro Czech National Culinary Team s originální porcelánovou sadou nádobí, za vibrační šperky Epi byla nominována v mezinárodní soutěži Talente v Mnichově. Své práce vystavovala na Slovensku, v Polsku, v Itálii, v Portugalsku i v Německu.

 

Jméno značky: Maria Kobelová
Kategorie: Mária Kobelová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
ENGLISH