Od 1. 5. máme novou otevírací dobu: úterý - neděle: 11:00 - 19:00

Prsten Energie silver

O prouduktu

design: Mária Kobelová

materiál: stříbro Ag 925/1000

Proudí v každém momentu, dává vše do pohybu.

Prsten Energie z kolekce Siri je vyroben ze stříbra, technologií lití do formy. Následně je vnější povrch precizně obroušen do sametového matu. Ze strany vnitřní je leštěním docíleno vysokého lesku, které je příjemnější pro styk s kůží.

 

Kolekce Siri je pomyslnou virtuální asistentkou naší mysli. Jediný skutečný čas, kdy můžeme něco udělat, je ten, který je teď, a jediný prostor, ve kterém můžeme něco udělat, je tady.

TEĎ – ČAS – SI
TADY – PROSTOR – RI

Šperky jsou v některých kusech doplněny nejmenšími perlami coby ekvivalentem odolnosti. Každý z nich je technologicky opracován střídáním vysokého lesku a sametového matu jakožto reflexe různorodosti, proudu emocí a síly, která v nás proudí. Definice jejich tvaru vznikala v momentech flow – stavu nejhlubšího odpoutání se od prostoru a času. Jde o čirý pocit soustředění a připoutání se ke všem svým emocím. Takový meziprostor plný síly, ohně a energie. 

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
6 700 Kč 5 537,19 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

O autorce

Tvorba designérky a šperkařky Márie Kobelové je ovlivněna životními situacemi, které ji formovaly po kreativní stránce. Křivka – tvar – přitažlivost – moment – rovnováha. Hledá a objevuje jednotu pro vizuální a estetické sdělení. Její šperky přesahují do volného konceptuálního umění.

Autorka vystudovala Ateliér kovu a šperku na FDULS v Plzni pod vedením prof. V.K.Nováka a doc. M.A. Petra Vogla a ateliér keramiky pod vedením doc. MgA. Gabriela Vacha.Zvítězila v soutěži pro Czech National Culinary Team s originální porcelánovou sadou nádobí, za vibrační šperky Epi byla nominována v mezinárodní soutěži Talente v Mnichově. Své práce vystavovala na Slovensku, v Polsku, v Itálii, v Portugalsku i v Německu.

 

Jméno značky: Maria Kobelová
Kategorie: Mária Kobelová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
ENGLISH