Prsten Usus Es silver

O prouduktu

design: Mária Kobelová

materiál: stříbro Ag 925/1000

Lehkost, elegance a úchvatnost kreativity spojené v jednom tvaru.

Prsten Es kolekce USUS je ručně vymodelován a následně vyroben ze stříbra technologií lití do formy. Následně je vyleštěn do vysokého lesku. 

O kolekci

Kolekce USUS je inspirovaná křivkami modelářských špachtlí. Šperky v některých případech přímo nesou tvarosloví špachtlí nebo jsou tvary inspirovány.
Jednotlivé tvarově krásné a příjemné prvky jsou symbolem tvořivosti, na kterou nemůžeme zapomenout. Strojově vyspělý svět vytlačuje tvořivost, která je pro nás z psychologického pohledu velice důležitá. Hledáme vše nepoznané a zapomínáme, že vše cenné máme ve vlastních rukou.

2 600 Kč
Zvolte variantu
Velikost: 56
Na dotaz
2 600 Kč

O autorce

Tvorba designérky a šperkařky Márie Kobelové je ovlivněna životními situacemi, které ji formovaly po kreativní stránce. Křivka – tvar – přitažlivost – moment – rovnováha. Hledá a objevuje jednotu pro vizuální a estetické sdělení. Její šperky přesahují do volného konceptuálního umění.

Autorka vystudovala Ateliér kovu a šperku na FDULS v Plzni pod vedením prof. V.K.Nováka a doc. M.A. Petra Vogla a ateliér keramiky pod vedením doc. MgA. Gabriela Vacha.Zvítězila v soutěži pro Czech National Culinary Team s originální porcelánovou sadou nádobí, za vibrační šperky Epi byla nominována v mezinárodní soutěži Talente v Mnichově. Své práce vystavovala na Slovensku, v Polsku, v Itálii, v Portugalsku i v Německu.

 

Jméno značky: Maria Kobelová
Kategorie: Mária Kobelová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
ENGLISH