Otevírací doba: úterý - neděle: 11:00 -19:00

Cibulka vázička bílá

O produktu

design: Antonín Tomášek

značka: TABLO

materiál: porcelán

objem: 200 ml

výška: 120 mm 

CIBULKA je vázička, ze které může vyrůstat jak jedna květina, tak drobné pugety. Když odkvetou, CIBULKA může zdobit Váš interiér až do doby, než přijdou květy nové – stejně jako cibulky čekající v zemi na jaro. Tenký porcelán a jemné křivky podtrhují její křehké vzezření. Díky svému kulovitému tvaru však pojme dost vody na to, aby byla dostatečně stabilní.

/

design: Antonín Tomášek
material: porcelain
brand: TABLO
volume: 200 ml
height: 120 mm

ONION is a vase from which can grow up either one flower or bouquets. When the blossoms fade away, it can decorates your interior until the new ones come – as well as onions in the ground waiting for spring. Thin porcelain and gentle curves highlight its fragile appearance. However, due to its spherical shape it can holds enough water to be sufficiently stable.

 
About the product
 
490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
TABLO je nakladatelství věcí, které založili designéři Iva Tattermuschová a Jiří Novtný v Praze v r. 2014. Návrhy vycházejí z dědictví tradičních českých manufaktur, ale se současným tvarem. Značka se vyznačuje autentickým a užitečným designem, v kterém se najde i prostor pro imaginaci a emoce. Jejich kousky si brzy zamilujete.
Jméno značky: Tablo
Kategorie: STOLOVÁNÍ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
ENGLISH